Debakl Milana, kiks Intera: Atalanta deklasirala lidera, "neroazurima" samo bod u Udinama! Video

Kurir 23.01.2021

Fudbaleri Atalante pobedili su večeras na gostujućem terenu Milan sa 3:0, u utakmici 19. kola italijanskog prvenstva.

Atalanta je povela u 26. minutu golom Kristijana Romera, a prednost je udvostručio Josip Iličić iz jedanaesterca u 53. minutu. Konačan rezultat postavio je Duvan Zapata golom u 77. minutu. To je drugi poraz Milana u prvenstvu, drugi u poslednje četiri utakmice. Milan je prvi na tabeli sa 43 boda, dva više od drugoplasiranog Intera koji je večeras odigrao nerešeno 0:0 na gostujućem terenu protiv Udinezea. Atalanta je na San Siru prekinula niz od dva remija, a posle