Duel bivših partizanovaca: Nemanja Tomić postigao gol sa polovine terena (video)

Večernje novosti 23.01.2021  |  Novosti online

VODEĆA ekipa Prve lige Srbije Radnički 1923 savladala je danas u prvoj kontrolnoj utakmici tokom zimskih priprema ekipu Sloge 33 iz Petrovca na Mlavi rezultatom 6:0.

Meč je odigran na pomoćnom terenu stadiona ''Čuka Dača'', a Kragujevčani su poveli u devetom minutu golom Petrovića. Do kraja poluvremena, Mirić je dva puta zatresao mrežu gostiju, u 30. i 43. minutu susreta. Na 4:0 povisio je Rađen u 56. minutu, a jedanaest minuta kasnije Cvetković je pogodio za 5:0. Ipak, meč je obeležio je spektakularan pogodak Nemanje Tomića sa pola terena. Osim Tomića, u ovom meču nastupio je još jedan bivši fudbaler Partizana, Predrag Luka,