Sjajna predstava na stadionu ‘Čika Dača’: Bivši fudbaler Partizana postigao gol sa pola terena, ubedljiv trijumf Radničkog! (video)

Hot sport 24.01.2021  |  Vladimir Andonov HotSport
Sjajna predstava na stadionu ‘Čika Dača’: Bivši fudbaler Partizana postigao gol sa pola terena, ubedljiv trijumf…

Vodeći tim Prve lige Srbije ekipa kragujevačkog Radničkog 1923 savladala je u prvoj kontrolnoj utakmici tokom zimskih priprema ekipu Sloge 33 iz Petrovca na Mlavi rezultatom 6:0.

Od prvog minuta zaigrao je i novajlija, mladi krilni fudbaler Radničkog Nikola Ristović, ali ovoga puta su u prvom planu bili najiskusniji fudbaleri Radničkog, Marko Mirić i Nemanja Tomić. Meč je odigran na pomoćnom terenu stadiona ‘Čika Dača’, a Kragujevčani su poveli u devetom minutu golom Petrovića. Do kraja poluvremena, Mirić je dva puta zatresao mrežu gostiju, u 30. i 43. minutu susreta. Na 4:0 povisio je Rađen u 56. minutu, a jedanaest minuta kasnije