Katastrofa Maksimovićevog Hetafea, Atletik servirao "petardu" gostima iz predgrađa Madrida

Telegraf 25.01.2021  |  Telegraf.rs

Ništa nije ni slutilo da će se to desiti, jer je ekipa srpskog reprezentativca Nemanje Maksimovića postigla gol već u prvom minutu.

Fudbaleri Hetafea doživeli su katastrofu u 20. kolu Primere pošto su na gostovanju u Bilbau poraženi sa čak 5:1 od Atletika. Ništa nije ni slutilo da će se to desiti, jer je ekipa srpskog reprezentativca Nemanje Maksimovića postigla gol već u prvom minutu. Samo 11 minuta kasnije je iskusni Raul Garsija poravnao i najavio veliki preokret jer je domaćin u tim momentima zaista bio agresivan i igrao bolje. Ipak, u 29. minutu Hetafe dobija priliku da ponovo dođe