Sašo Filipovski i Markus Pejdž: ‘Ovo je bolan poraz! Bilo nam je neophodno više raspoloženih igrača’

Hot sport 27.01.2021  |  Dimitrije Nišavić Dimitrije

Partizan je poražen na gostovanju u Rusiji! Lokomotiva je slavila rezultatom 74:67.

Nakon utakmice oglasili su se šef stručnog štaba crno-belih Sašo Filipovski i bek Markus Pejdž. Ekipa iz Rusije ne zna za poraz u TOP 16 fazi Evrokupa! Crno-beli nakon tri odigrane utakmice imaju skor od dva poraza i jedne pobede. –U prvom poluvremenu smo imali previše izgubljenih lopti i nismo igrali dovoljno pametno. U trećoj četvrtini smo počeli da igramo onako kako smo se i pripremili, počeli smo da delimo loptu i igramo timsku košarku i imali smo dobar