Mirotić predvodio katalanoski tim do trijumfa, Micov zabeležio 10 poena u pobedi Milana!

Alo 28.01.2021  |  Alo.rs/LJ.V.

Košarkaši Barselone pobedili su Olimpijakos na gostujućem terenu rezultatom 76:74 u utakmici 23. kola Evrolige

Barselona je uz CSKA najbolji tim Evrolige u ovoj sezoni i trenutno su u seriji od pet uzastupnih pobeda, a poslednja u nizu došla je nad Olimpijakosom. Izabranici Šarunasa Jasikevičijusa su silno počelli utakmicu i sa 21:12 dobili prvu četvrtinu, a na poluvreme otišli sa dvocifrenom prednošću, 40:30. Ipak nisu se Grci dali, uspeli da u ostatku utakmice pariraju katalonskom gigantu. Tako da je Barsa dobila utakmicu u tesnoj završnici. Glavni akter u pobedi