Rukometaši Radničkog ostvarili četvrtu uzastopnu pobedu

RTK 30.01.2021

Rukometaši Radničkog su, u okviru 12. kola Arkus lige, izvojevali značajnu pobedu u trci za plej–of protiv ekipe Novog Pazara rezultatom 29:24, poluvreme 11:13, i tako povećali šansu da se u debitanskoj sezoni nađu u doigravanju u društvu elite srpskog rukometa.

Nakon tri vezane pobede i prolaska u finale regionalnog Kupa, ekipa Radničkog je dočekala Novi Pazar, tim od kog je doživela minimalni poraz u prvom delu prvenstva. Značaj utakmice je sputao domaće rukometaše da od početka nametnu svoj stil igre. Ipak, Novi Pazar u poslednja dva minuta na veliki odmor odlazi sa rezultatskom prednošću od 11:13. Drugo poluvreme donosi potpuno različitu sliku od prvog. Videlo se od prvog zvuka sirene da su domaći rukometaši bili