Kesi bolji penaldžija od Ibrahimovića, Siniša "crveneo" u porazu od Milana

RTS 30.01.2021

Fudbaleri Milana savladali su ekipu Bolonje u gostima sa 2:1 u meču 20. kola Serije A. Srpski trener Siniša Mihajlović je isključen u 55. minutu, kada je "rosonerima" dosuđen drugi penal na meču. U drugom subotnjem meču, Juventus je pobedio Sampdoriju u gostima sa 2:0.

Burno je bilo na meču Bolonje i Milana, u kojem su gosti upisali bitnu pobedu u trci za titulom. Sudija Doveri je u 26. minutu dodelio jedanaesterac Milanu, koji nije iskoristio Ibrahimović, ali je Rebić u nastavku akcije ipak zatresao mrežu Bolonje. Milan je sa prednošću od 1:0 otišao na poluvreme, a već u desetom minutu nastavka, Bolonja se našla pred nemogućom misijom. Milanu je dosuđen još jedan penal, a uz to je srpski trener Siniša Mihajlović dobio crveni