Fenjeraš savladao lidera: Rezervisti Lorijana za 12 minuta slomili Parižane (video)

Mozzart sport 31.01.2021

Izabranici Maurisija Poketina ispustili sva tri boda u završnici susreta 22. kola (2:3)

Prvi put od avgusta 2011. godine Lorijan je uspeo da osvoji ceo plen protiv Pari Sen Žermena i to u veoma uzbudljivoj završnici utakmice tokom koje je za 12 minuta u potpunosti preokrenuo rezultat. Da žele da prekinu seriju od 14 utakmica bez pobede nad Parižanima fudbaleri domaćina pokazaili su od početka utakmice. Iako su gosti imali inicijativu Lorijan nije bio fokusiran isključivo na odbranu, a prvi put rivalu je zapretio u 30. minutu kad je Grbić oprobao