Ovo je šampionski Mančester junajted: "Đavoli" sa 9:0 savladali Sautempton, gosti završili sa devetoricom (video)

Večernje novosti 02.02.2021  |  A. Ilić

FUDBALERI Mančester junajteda ubedljivo su savladali Sautempton u 22. kolu Premijer lige (9:0).

Ruku na srce, nisu gosti sebi pomogli. Aleksandre Jankevic dobio je u 2. minutu direktan crveni karton. Koriste brojčanu nadmoć domaći već u 18. minutu. Luk Šo je ubacio odličnu loptu u šesnaesterac. Desni bek crvenih glavom je sproveo loptu u mrežu. Samo sedam minuta kasnije Markus Rašford poviso je na 2:0. Gosti su sebi dodatno zakomplikovali veče u 34. minutu kada je Jan Bendarek pokušao da blokira šut domaćina, a tom prilikom sproveo je loptu u svoju mrežu.