Vatromet na startu paragvajske Aperture: Četiri gola, dva crvena i golman među strelcima (video)

Mozzart sport 06.02.2021

Sportivo Lukenjo slavio posle preokreta na premijeri, ali prava fešta se odigrala na stadionu Rohelio Livijeres u Asunsionu

Fudbaleri Sportivo Lukenja i Guairenje otvorili su sezonu u paragvajskoj Aperturi. Domaćin je slavio sa 3:1 posle preokreta. Još zanimljivje bilo je u susretu Gvaranija i Nasionala na stadionu Rohelio Livijeres. Pobednika nije bilo (2:2), ali je zato u drugom poluvremenu viđen pravi fudbalski vatromet. Domaćin je bio nešto bolji u prvom delu, ali golova nije bilo. Zatišje pred buru, koja je usledila u nastavku. Gosti su poveli, pa je domaćin za osam minuta stigao