Na teren je izašlo 11 igrača u dresu sa brojem 24! Ajaks na pogon Dušana Tadića srušio PSV u velikom holandskom derbiju, Srbin i saigrači pružili podršku golmanu koji je na godinu dana udaljen iz fudbala! /video/

Sportal blic 10.02.2021  |  St. K.
Na teren je izašlo 11 igrača u dresu sa brojem 24! Ajaks na pogon Dušana Tadića srušio PSV u velikom holandskom derbiju…

plasirali su se u polufinale Kupa Holandije nakon što su u derbiju protiv na domaćem terenu slavili rezultatom 2:1 zahvaljujući novajliji , ali i koji je asistirao novajliji za drugi pogodak "kopljanika".

Januarska akvizicija iz Vest Hema, koji je nesrećnim slučajem izostavljen sa spiska licenciranih igrača u , postigao je dva gola za "kopljanike" u razmaku od samo četiri minuta. Najpre je u 19. minutu iskoristio asistenciju Devija Klasena kroz sredinu i rutinski prebacio golmana poslavši loptu pod prečku. Nedugo zatim, napadač rođen u Francuskoj iskoristio je izuzetan centaršut Dušana Tadića i sjajnom reakcijom u kaznenom prostoru postigao drugi gol za Ajaks. Ajaks