Bajern je šampion sveta! Bavarci došli do šestog trofeja u poslednjih godinu dana! (video)

Hot sport 11.02.2021  |  Vladimir Andonov HotSport

Fudbaleri Bajerna osvojili su Svetsko klupsko prvenstvo, pošto su u finalu pobedili Tigres rezultatom 1:0.

Bajern je tako uspeo da trijumfuje u svakom takmičenju u kojem su učestvovali prošle i ove sezone. Posle Bundeslige, kupa i Superkupa Nemačke, Lige šampiona i Superkupa Evrope, klub iz Minhena je postao i šampion sveta, i sve to u poslednjih godinu dana. Džošua Kimih postigao je lep gol u 18. minutu, ali je on posle signalizacije sudija iz VAR sobe poništen zbog ofsajda. Liroj Sane je u 34. minutu pogodio prečku i meksički tim preživeo je prvo poluvreme. Trenutak