Luka Jović je Ajntrahtova talija! Od njegovog dolaska tim je bez poraza, a sada je drugi Srbin ponovo režirao novu pobedu /video/

Sportal blic 14.02.2021  |  St. K.
Luka Jović je Ajntrahtova talija! Od njegovog dolaska tim je bez poraza, a sada je drugi Srbin ponovo režirao novu pobedu…

Fudbaleri , od dolaska ne znaju za poraz, Nemački tim je stigao do četvrte uzastopne pobede u pošto su u meču 21. kola nemačkog šampionata bili bolji na svom terenu od Kelna rezultatom 2:0.

Strelac vodećeg gola na meču bio je portugalski napadač Andre Silva u 57. minutu nakon što je rutinski prebacio gostujućeg golmana pošto je lopta prethodno uz dosta sreće stigla do njega. Srpski napadač Luka Jović meč je počeo sa klupe, a u igru je ušao u 71. minutu. Do kraja meča viđen je još jedan pogodak, a strelac je bio mladi defanzivac Obite Evan D'Dika u 79. minutu na asistenciju našeg . Francuski fudbaler je posle Kostićevog centaršuta iz kornera sjajno