Nekadašnji napadač Partizana obeležio utakmicu golom i asistencijom: Olimpija je na vrhu tabele!

Hot sport 14.02.2021  |  HotSport Dimitrije Nišavić

Sjajna partija Ivanovića! Olimpija je u Ljubljani ugostila Muru, u utakmici 21. kola Prve lige Slovenije.

Ekipa iz prestonice Slovenije, slavila je rezultatom 2:0. Olimpija igra sjajno ove sezone i u prethodnih pet utakmica osvojila je čak 13 bodova. Nekadašnji fudbaler Partizana i Spartaka iz Subotice Đorđe Ivanović, današnjim pogotkom postao je najbolji strelac takmičenja. Domaćin je pitanje pobednika rešio za dva minutu. Nakon asistencije Pavlovića, Ivanović je u 77. minutu zatresao protivničku mrežu. Već u 79. minutu igre, Gal Kurez je postigao pogodak! Đorđe