Čukarčki lako do bodova na Banjici, Jovanović pokazao da će biti veliko pojačanje! Lukić doneo pobedu TSC-u

Sportal blic 16.02.2021

Fudbaleri TSC-a i Čukaričkog upisali su pobede u prve dve utakmice 22. kola Superlige Srbije koje su odigrane danas.

Tim iz Bačke Topolve slavio je na gostovanju Zlatiboru (0:1), dok je Čukarički u malom gradskom derbiju savladao Rad - 2:0. Veoma zanimljivo bilo je u Užicu, gde je gol odluke u 59. minutu postigao Nenad Lukić. Izabranici Mladena Krstajića su od početka imali kontrolu zbivanja na terenu, ali su u samoj završnici morali da strepe nakon isključenja iskusnog Janka Tumbasevića. U poslednjih nekoliko minuta domaćin nije uspeo da iskoristi brojčanu prednost na terenu,