Lukić doneo tri boda TSC-u u Užicu, dva gola Jovanovića za trijumf Čuke na Banjici

Sportski žurnal 16.02.2021

Zlatibor imao priliku da povede, ali je Danilo Milenković u 20. minutu promašio penal

Fudbaleri TSC iz Bačke Topole pobedili su danas na gostujućem terenu Zlatibor sa 1:0, u prvoj utakmici 22. kola Super lige Srbije. Jedini gol na Gradskom stadionu u Užicu postigao je Nenad Lukić u 60. minutu. Pre tog pogotka u 58. minutu nije mu priznat čist gol. I to kakav - pogledajte: Gol Lukića koji nije priznat pic.twitter.com/qpAr4Spb0B Prethodno je Zlatibor imao priliku da povede, ali je Danilo Milenković u 20. minutu promašio penal. Ekipa iz Bačke Topole je