Zvezdin heroj - Milan Pavkov: Spasitelj protiv Milana u 93, remi crveno-belih sa desetoricom!

Mondo 18.02.2021  |  Milutin Vujičić

Potpuno ludilo na kraju meča, Milan Pavkov je pogodio za remi u nadoknadi vremena!

Potpuno ludilo na kraju meča, Milan Pavkov je pogodio za remi u nadoknadi vremena! Zvezda je izvukla remi protiv Milana i to u 93. minutu! Milan Pavkov je ponovo bio heroj crveno-belih, kao protiv Liverpula, a sada je u nadoknadi vremena pogodio za izjednačenje! Zvezda je ostala sa desetoricom u poslednjih dvadesetak minuta i imala je gol zaostatka (2:1), ali je hrabra igra poništila sve greške iz odbrane. Radovan Pankov je skrivio penal i postigao autogol, ali su