Jang Bojs i Bajer za pamćenje - 3:0 za poluvreme, pa 3:3 u 68. minutu i konačnih 4:3! Totenhem već u osmini finala, šest golova u Pireju (video)

Mozzart sport 18.02.2021
Jang Bojs i Bajer za pamćenje - 3:0 za poluvreme, pa 3:3 u 68. minutu i konačnih 4:3! Totenhem već u osmini finala, šest…

Edin Džeko i Borha Majoral doneli Romi pobedu u Kamenolomu, Lester odigrao na nulu u Pragu

Jesu sve oči fudbalske javnosti u Srbiji bile usmerene ka stadionu Rajko Mitić i duelu Crvene zvezde i Milana, ali svi koji su slikom bili u Bernu na duelu Jang Bojsa i Leverkuzena imali su šta da vide - Jang Bojs koji gazi Bajer sa 3:0 već na poluvremenu, a onda i “liverpulsko“ vaskrsnuće igrača Petera Boša u roku od 23 minuta u nastavku utakmice, da bi na kraju dželat Aspirindžija u ovom prvom susretu bio Žordan Sibačo! Utakmica za sve ljubitelje igre na gol