Михајловић љут као рис!
Ало 21.02.2021 | Ало.рс/М.М.

Српски тренер је био баш љут након меча против Сасуола.
Тренер Болоње Синиша Михајловић побеснео је након меча Сасуола и Болоње. Србин је замерио судијама што су показали црвени картон Арону Хикију после свега 17 минута игре. - Највише осећам бес. Били смо доминантни када смо играли 11 на 11, црвени картон је све променио, али смо се бранили и гледали да смањимо опасност на минимум. Не могу да разумем да судија није дао чак ни фаул, а онда је после неколико минута променио одлуку и дао црвени картон. Не схватам.












