Михајловић љут као рис!

Ало 21.02.2021  |  Ало.рс/М.М.
Михајловић љут као рис!

Српски тренер је био баш љут након меча против Сасуола.

Тренер Болоње Синиша Михајловић побеснео је након меча Сасуола и Болоње. Србин је замерио судијама што су показали црвени картон Арону Хикију после свега 17 минута игре. - Највише осећам бес. Били смо доминантни када смо играли 11 на 11, црвени картон је све променио, али смо се бранили и гледали да смањимо опасност на минимум. Не могу да разумем да судија није дао чак ни фаул, а онда је после неколико минута променио одлуку и дао црвени картон. Не схватам.

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »