Kada se 19-godišnjak igra u Seriji a! Sjajni Ilić opet postigao pogodak, ali je Đenova stigla do boda u poslednjim sekundima!

Sportal blic 20.02.2021  |  St. K.
Kada se 19-godišnjak igra u Seriji a! Sjajni Ilić opet postigao pogodak, ali je Đenova stigla do boda u poslednjim…

večeras su gostovali ekipi u utakmici 23. kola italijanske koja se završila nerešeno - 2:2.

Srpski reprezentativci i nekadašnji fudbaleri Crvene zvezde i su i ovoga puta bili u startnoj postavi Verone, dok je od prvog minuta u timu Đenove zaigrao . Ilićeva uloga je bila od posebnog značaja, zato što je upravo ovaj 19-godišnji vezista postigao vodeći gol za svoj tim u 17. minutu meča, kada je odlično reagovao na centaršut Baraka sa desne strane. Taj pogodak je obeležio prvo poluvreme, a u nastavku mnogo više uzbuđenja. Već u trećem minutu drugog