''Delije'' broje nedosuđene penale, ali Falko ih više brine (TVITOVI)

Sportske.net 21.02.2021  |  Sportske.net

Tri dana pošto je golom Pavkova u nadoknadi vremena izborila obećavajućih 2:2 pred revanš sa Milanom na San Siru u Ligi Evrope, Crvena zvezda je i danas u prvenstvenoj utakmici pogađala protiv Spartaka u samoj završnici, stigla do preokreta i pobede od 2:1.

Bilo je i strepnje i nezadovoljstva kod Zvezdinih navijača tokom meča, Spartak se neverovatno branio čitavih 80 minuta, ali na kraju su Zvezdini korneri presudili, njeno najjače oružje ove sezone. Ono čime Zvezdaši nisu zadovoljni jesu pojedine sudijske odluke, ali potencijalni razlog za brigu pred revanš sa Milanom mogao bi da bude Filipo Falko, koji je posle nekoliko odličnih akcija u 27. minutu izašao iz igre, a zamenio ga je Ben. Za sada nema informacija da li