TSC ubedljivo slavio na domaćem terenu! Fudbalerima Rada pripao gradski derbi, pobedu upisali Javor i Radnički iz Niša!

Hot sport 22.02.2021  |  Jovan Dević HotSport HotSport

Završene su sve utakmice 23. kola Super lige Srbije! Fudbaleri TSC-a su veoma ubedljivo na domaćen terenu savladali Bačku sa 3:0 (3:0).

Veoma raspoložen je bio Đuro Zec koji je bio i dvostruki strelac, u 40. i 41. minutu, pored njega u strelce se upisao i Jug Stanojev u 18. minutu. Rad je kao gost savladao ekipu Voždovca minimalnim rezultatom(1:0), a strelac jedinog pogotka na meču bio je Petar Karaklajić u 38. minutu. Imao je Voždovac terensku inicijativu, ali nije uspeo da dođe do pogotka. Fudbaleri Radničkog iz Niša kao gosti su savladali pretposlednju ekipu prvenstva. Oni su sa 2:0(1:0) slavili