Sjajno poluvreme Zvezde! Benova levica donela izjednačenje, crveno-beli imaju aktivan rezultat u Milanu! (video)

Hot sport 25.02.2021  |  Vladimir Andonov Ivan Dobrić

Fudbaleri Crvene zvezde i Milana igraju drugi meč šesnaestine finala Lige Evrope, a rezultat na poluvremenu je 1:1.

Prvih 45 minuta na ‘San Siru’ bilo je veoma uzbudljivo! Najpre su domaći poveli u 8. minutu, nakon što je Marko Gobeljić igrao rukom, a posle intervencije VAR-a sudija Manzano je dosudio penal. Siguran je bio Kesi. Šampion Srbije nije ustuknuo, već je nastavio da napada, a gol El Fardu Bena u 19. minutu je poništen zbog igranja rukom Radovana Pankova. Ipak, napadačka igra Zvezde se isplatila. Samo pet minuta kasnije apsolutno zasluženo izabranici Dejana Stankovića