Ova Zvezda je evropska: Crveno-belima gol falio za rušenje Milana, Gobeljić tragičar umesto junak

Telegraf 25.02.2021  |  Telegraf.rs

Defanzivac Zvezde skrivio penal, zatim promašio šansu utakmice za 2:1 i onda dobio crveni * Srpski šampion u 180 minuta nije izgubio od Milana, iako je na oba meča igrao sa igračem manje

Po igri koju su prikazali u 180 minuta dvomeča protiv Milana, fudbaleri Crvene zvezde su definitivno zaslužili da prođu u osminu finala Lige Evrope! Posle 2:2 u Beogradu, srpski šampion je na San Siru bio na gol od velikog iznenađenja - 1:1 (1:1)! Strelac za Milan bio je Frank Kesi u 9. minutu iz penala, dok je El Fardu Ben pogodio za Zvezdu u 24. minutu! Prethodno je napadač crveno-belih za samo tri minuta dao još jedan gol koji je poništen zbog igranja rukom i