"Ti nisi čovek, ti si greška": Zvezdaši udarili po Gobeljiću uz hit njegove devojke Kaće Grujić

Telegraf 26.02.2021  |  Telegraf.rs

Pojedini navijači crveno-belih predlažu i da se pešice vrati iz Milana posle katastrofalnih poteza koji su Zvezdu koštali prolaska u osminu finala

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su jedan od najboljih dvomeča u modernoj istoriji, hrabro su se suprotstavili Milanu na San Siru, i bili su blizu velikog uspeha i plasmana u osminu finala, ali ih je Marko Gobeljić "zakopao" katastrofalnim greškama. Najpre je u ranoj fazi utakmice skrivio penal i poklonio Milanu idealnu šansu da povede, zatim je u drugom poluvremenu pri rezultatu 1:1 promašio prazan gol sa pet metara, a onda u 70. minutu napravio glupost karijere i