Bjelici dovoljno 12 minuta da reši meč! Zapažena partija Srbina i koš za pobedu Sakramenta! (video)

Hot sport 27.02.2021  |  Vladimir Andonov Vukašin

Košarkaši Sakramento Kingsa savladali u gostima Detroit Pistonse rezultatom 110:107.

Ključno polaganje delo je reprezentativca Srbije, Nemanje Bjelice, koji je za 12 minuta na parketu postigao osam poena, uz četiri skoka, tri asistencije i ukradenu loptu. Bjelica je u prve tri deonice igrao samo šest sekundi, ali je postigao osam poena u poslednjoj četvrtini, uz ključno polaganje koje je odlučilo pobednika. Sakramento je već u prvoj četvrtini imao +17, ali je Detroit smanjivao prednost i boljom odbranom u drugoj i trećoj deonici došao do prednosti.