Katalonci lako kroz andaluziju: Barsa na krilima Mesija pobedila Sevilju (video)

Večernje novosti 27.02.2021  |  Č. V.

FUDBALERI Barselone pobedili su Sevilju u gostima sa 2:0, a odlilan meč odigrao je Lionel Mesi.

Voli Argentinac da igra protiv Andalužana. Postigao je drug pogodak na ovom meču i to mu je bio 38. gol u karijeri protiv kluba sa stadiona "Ramon Sančez Pishuan". Bila je Barselona bolji rival, zaličila je na šampionski tim. Domaćin nijednom za 90 minuta ozbiljnije nije zapretio Ter Štegenu. Bolju igru izabranici Ronlada Kumana su krunisali u 29. minutu. Mesi je sjajno poslao loptu u prostor za Dembelea. Francuz je izašao sam ispred Bonoa i nije mu bilo teško da