Bez golova U derbiju: Mančester junajted oštećen za jedanaesterac! (foto) (video)

Hot sport 28.02.2021  |  Jovan Dević Ivan Dobrić Ivan

Kontroverzna odluka glavnog sudije! U okviru 26. kola Premijer lige sastali su se Čelzi i Mančester junajted, a meč je završen bez pogodaka, 0:0.

Glavna tema posle ovog derbija biće odluka sudije u 14. minutu kada nije dosudio jedanaesterac za Mančester junajted. Kalum Hadson-Odoi igrao je rukom u kaznenom prostoru, a sudija Stjuart Atvel pokazao je da nema penala, a nakon odgledanog snimka odlučio je da ostane pri svojoj odluci iako je bilo očigledno da je Hadson-Odoi loptu dirao rukom. https://twitter.com/FourFourJordan/status/1366068870558195719 U nastavku meča oba tima su napadala, ali do pogotka nisu