Šampion napokon slavio: Liverpul došao do pobede posle četiri vezana poraza! (video)

Hot sport 28.02.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević Jovan

Izabranici Jirgena Klopa slavili! Fudbaleri Liverpula kao gosti savladali su Šefild junajted u okviru 26. kola Premijer lige sa 2:0(0:0).

Ovo je prvi trijumf Liverpula posle četiri poraza u prvenstvu. Šefild je dobro otvorio meč, imao je odličnu priliku u 5. minutu, ali je Adrijan odlično reagovao. Usledila je dominacija Liverpula, stvarali su šanse Firmino i Salah, ali se ipak na pauzu otišlo bez pogodaka. Početkom drugog poluvremena, u 48. minutu, gosti su stigli do vodstva, a strelac je bio Kurtis Džons za 1:0. Gosti iz Liverpula pitanje pobednika rešili su u 64. minutu, Firmino i Mane su odigrali