Bivši igrač Partizana ponovo pogodio: Hihon remizirao, a Srbin drži prvo mesto na listi strelaca!

Hot sport 28.02.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević Jovan

Srbin pogodio za važan bod! U okviru 27. kola La lige 2 fudbaleri Hihona odigrali su nerešeno sa Espanjolom, rezultat je bio 1:1(1:1).

Gosti su bolje otvorili meč i poveli su u 12. minutu, a strelac pogotka bio je Embarba. Nisu dugo gosti imali prednost, pošto je nakon 9 minuta izjednačenje svojoj ekipi doneo Uroš Đurđević. Ovo je 17 pogodak za Srbina i trenutno je prvi strelac u drugoj španskoj ligi, a prate ga Raul De Tomas sa 15 golova i bivši fudbaler Partizana, Umar Sadik sa 13 postignutih golova. Hihon je na petom mestu, dok je Espanjol drugi na tabeli. Uroš Đurđević i Hihon u narednom kolu