Srbin rešeta mreže u Rusiji! Despotović sa dva gola srušio Spartak i doneo važnu pobedu Rubinu! (video)

Hot sport 28.02.2021  |  Vladimir Andonov Vladimir

Srpski napadač Đorđe Despotović doneo je trijumf svom Rubinu na gostovanju kod moskovskog Spartaka.

Reprezentativac Srbije je dva puta tresao mrežu Spartaka u pobedi od 2:0. Prvo je u 53. minutu dao gol na asistenciju Kvaratškelije, da bi konačan rezultat postavio u 89. minutu. View this post on Instagram A post shared by Рубин Казань 🔺 Rubin Kazan (@fcrk) Ovo je treći uzastopni poraz Spartaka, koji je trenutno četvrti na tabeli, dok je Rubin četiri boda iza njih i nalazi se na sedmom mestu ruske Premijer lige. Despotović je ove sezone na 16 odigranih utakmica