Tadić video lepoticu Piksijevog "izuma" u Ajndhovenu, pa spasio Ajaks od poraza u De Toperu!

Sportske.net 28.02.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri PSV Ajndhovena remizirali su sa Ajaksom 1:1 u velikom derbiju Holandije u okviru 24. kola Eredivizije.

Domaćin je bolje ušao u meč i zapretio preko Damfrisa sredinom poluvremena, ali ono pravo videli smo u 39. minutu. Nekadašnji fudbaler Gvangžua R&F i čovek koji je "procvetao" kod Dragana Stojkovića Piksija Eron Zahavi postigao je lep pogodak iz slobodnog udarca sa oko 18 metara od gola Stekelenburga. Iskusni čuvar mreže bio je nemoćan. Domaćin je ponovo zatresao mrežu u 78. minutu kada je gol postigao Vertesen, ali je on bio poništen zbog igranja rukom. Pokušavao