Ovo se nije desilo od 2019! Partizan totalno nadigrao Vojvodinu! I pored dva pogotka, bruka za pamćenje Asana

Sportal blic 02.03.2021

U derbiju 25. kola Superlige Partizan je na svom terenu porazio Vojvodinu rezultatom 2:0 (1:0), ujedno, ovo je prva pobeda crno-belih protiv Vojvodine još od novembra 2011 kada je bilo 4:0 u Humskoj.

Tim Aleksandra Stanojevića je slavio bez problema u duelu u kom Novosađani gotovo da nisu ni ozbiljno zapretili, a nakon tri vezane pobede Voše u mečevima ova dva tima. Jedini koji se upisao među strelce na ovoj utakmici jeste Takuma Asano, jednom u prvom - a jednom u drugom poluvremenu. Čini se da je Asano u najboljim momentima "tresao mreže" sredinom oba poluvremena. U međuprostoru nije bilo puno prilika, upravo je Japanac propustio najbolju na utakmici i pošteno