Kolumbija: Independijente slavio u drami, a Milionarios 1:0

Sport klub 05.03.2021  |  Autor:Nikola Novaković

Dve utakmice drugog kola kolumbijske Aperture bile su na programu u noći između četvrtka i petka po srednjoevropskom vremenu – Milionarios je slavio u Tunhi protiv Ćika minimalnim rezultatom, a Independijente Santa Fe je u uzbudljivom duelu u prestonici bio bolji od ekipe Deportes Tolima.

Milionarios je slavio rezultatom 1:0 protiv Ćika, a jedini pogodak za goste postigao je Arango u 49. minutu iz penala. Kolumbijski velikan posle ove pobede ima 16 bodova i deveti je na tabeli, a u sledećem kolu igraće protiv Petrolere u Barankabermehi. Ćiko je pretposlednji sa četiri boda. Independijente Santa Fe je u Bogoti sa 3:2 (1:0) bio bolji od Tolime, a strelci za pobednika bili su Osorio, Ramos i Valdes, koji je pogotkom u 82. minutu rešio pitanje