I očajni Inter prejak: za Atalantu, "neroazuri" nastavili pohod na Skudeto!

Sportal blic 08.03.2021

Fudbaleri Intera su u u meču 26. kola italijanske Serije A minimalnim rezultatom savladali Atalantu - 1:0 (0:0) Krupnim korakom je Inter nastavio da korača ka šampionskoj tituli, pošto im je ovo peta vezana pobeda u domaćem prvenstvu, te sada ima šest bodova više od Milana i deset od Juventusa.

Ipak, ekipa Antonija Kontea je večeras bila daleko ispod svog nivoa. Po prvi put ove sezone, tokom prvog poluvremena nije uputila nijedan udarac ka golu rivala. Ni gosti se nisu proslavili, pošto je Handanović imao samo jednu intervenciju, jer je u samom finišu prvog dela zaustavio udarac Zapate. Prelomni momenat utakmice bio je 54. minut, kada se Milan Škrinjar odlično snašao u kaznenom prostoru rivala i poslao loptu u mrežu. Do kraja utakmice Inter se usresredio