Remi PSŽ-a i Barselone, Liverpul ponovo savladao Lajpcig

RTS 10.03.2021

Ovoga puta "remontada" je izostala. Fudbaleri Barselone nisu uspeli da, kao pre četiri godine, nadoknade i preokrenu veliku prednost Pari Sen Žermena u nokaut fazi Lige šampiona. Nakon 1:4 u prvoj utakmici, u revanšu u Parizu bilo je 1:1. U drugoj utakmici osmine finala na programu u sredu, Liverpul je sa 2:0 savladao Lajpcig.

PSŽ – Barselona 1:1 Utakmica u Parizu je okončana. Liverpul – Lajpcig 2:0 Kraj utakmice u Mađarskoj, Liverpul je istovetnim rezultatom kao u prvom duelu savladao ekipu Lajpciga (2:0) i plasirao se u četvrtfinale. Liverpul – Lajpcig 2:0 Sadio Mane postiže drugi pogodak za Liverpul tek koji minut nakon Salaha. Liverpul – Lajpcig 1:0 Mohamed Salah postiže pogodak za Liveprul u 71. minutu i time, praktično, rešava ovaj dvomeč. Poluvremena na utakmicama... PSŽ –