Spektakularnih 11 minuta u Subotici: Projektili Čovića i Šimure podigli uzbuđenje, majstorija Bojića odvela Vošu u polufinale

Mozzart sport 11.03.2021
Spektakularnih 11 minuta u Subotici: Projektili Čovića i Šimure podigli uzbuđenje, majstorija Bojića odvela Vošu u…

Zasluženo slavlje ekipe Nenada Lalatovića - 2:1

Vojvođanski derbi u četvrtfinalu Kupa Srbije između Spartaka i Vojvodine doneo je vanserijska uzbuđenja. Videli smo dva lepa projektila, ali i jednu majstoriju, koja je na kraju odlučila novog polufinalistu. To je novosadska Vojvodina, koja je na Gradskom stadionu u Subotici savladala Spartak sa 2:1. Gosti su poveli efektnim pogotkom Nemanje Čovića u 58. minutu, izjednačio je Šimura projektilom od prečku četiri minuta kasnije, dok je konačan rezultat u 69. postavio