Voša ne da trofej, osvojila i Suboticu!

Sportske.net 11.03.2021  |  Sportske.net

Drugi polufinalista Kupa Srbije je ekipa Vojvodine, koja je danas kao gost u Subotici savladala ekipu Spartak Ždrepčeve krvi rezultatom 2:1 i tako se u polufinalu pridružila Radniku iz Surdulice, koji je ranije danas posle penal-serije eliminisao ekipu TSC-a.

Posle prvog poluvremena bez golova, vođstvo Novosađanima doneo je Nemanja Čović, lepim golom sa oko 25 metara, u 58. minutu meča. Spartak je uzvratio samo četiri minuta kasnije, kada je Japanac Šimura postigao izjednačujući gol. Bila je to sporna situacija, pošto se lopta od prečke odbila na gol liniju, ali po proceni arbitara pala je iza linije, pa je pogodak priznat. Trenutak odluke dogodio se u 69. minutu, kada je Petar Bojić postavio konačnih 2:1 za ekipu