Zvezda je za klasu bolja od mačve! Četiri gola u mreži gostiju, Katai dvostruki strelac (video)

Večernje novosti 11.03.2021  |  Novosti online

FUDBALERI Crvene zvezde savladali su Mačvu sa 4:0 u zaostaloj utakmici 20. kola Ling long Super lige Srbije.

Golove za šampiona Srbije postigli su Katai (2), Pavkov i Vukanović. Crvena zvezda se ovom pobedom vratila na plus devet u odnosu na večitog rivala Partizan koji je najbliži pratilac. Pogledajte izjavu Dejana Stankovića posle meča: 87. MINUT Katai svojim drugim, a četvrtim golom na utakmicu stavlja tačku na j. 80. MINUT 3:0 Aleksa Vukanović! 72. MINUT Gobeljić menja Rodića. FOTO: M. Vukadinović FOTO: M. Vukadinović 70. MINUT Kanga opet, ovaj put iz slobodnog