Ninković režirao preokret! Bivši fudbaler Zvezde ušao sa klupe i postigao sjajan gol! (video)

Hot sport 13.03.2021  |  Vladimir Andonov HotSport

Srpski fudbaler Miloš Ninković igra sjajno u Australiji! Bivši reprezentativac naše zemlje i nekadašnji as Crvene zvezde postigao je gol preokreta i jedan je od najzaslužnijih za pobedu Sidneja nad Njukals Džetsima od 2:1.

Ninković je ušao u igru u 53. minutu, a bilo mu je potrebno 11 minuta da napravi pometnju i najavi veliki preokret. Sidnej je gubio, a Miloš je izuzetno preciznim udarcem matirao golmana i poravnao rezultat na 1:1. Milos Ninkovic showing his class 🙏 🎥: @FOXFOOTBALL #SYDvNEW #ALeague #SydneyIsSkyBlue pic.twitter.com/RVfmls4129 — A-League (@ALeague) March 13, 2021 Aleks Vilkinson je u 80. minutu, posle odličnog kornera, doveo Sidnej do prednosti i ispostaviće se