Serija A: Kakav okršaj Srba – Lazović pogodio, Đuričić ‘poništio’ njegov gol, na kraju tri boda Sasuolu! (video)

Hot sport 13.03.2021  |  HotSport HotSport Vladimir

Veoma je uzbudljivo bilo ovog popodneva na stadionu ‘Mapei’, gde su u sklopu 26. kola Serije A snage odmerili Sasuolo i Verona.

Domaća ekipa je stigla do tri nova tri boda, nakon trijumfa rezultatom 3:2 (1:1). Sasuolo je na idealan način otovrio utakmicu i poveo već u četvrtom minutu susreta kada je Manuel Lokateli zatresao mrežu gostiju sa ivice kaznenog prostora. Morala je tada Verona da zaigra ofanzivnije i to joj se isplatilo u finišu prvog dela. Na Lazovića su zaboravili igrači domaćeg tima u 43. minutu, što je bivše krilo Zvezde iskoristilo na najbolji način. Prijem lopte, telo u