Kakav dan srpskih fudbalera: Posle sjajnih "Italijana" još jedan Piksijev reprezentativac tresao mrežu, i to dva puta!

Sportal blic 13.03.2021  |  St. K.

su i dalje na prvom mestu poljskog šampionata, a u novoj pobedi nad Vartom apsolutni heroj svog tima bio je srpski reprezentativac .

Ranim golom najavio je sjajnu partiju koju je završio sa još jednim golom i asistencijom. Nakon pogotka u trećem minutu, je u 29. minutu uputio sjajan centaršut sa leve strane i uposlio Šoleka, kojem nije bilo teško da pogodi mrežu. U 61. je Mladenović praktično rešio pitanje pobednika još jednim golom, pa je tako sasvim sigurno poneo epitet igrača utakmice koja je na kraju završena rezultatom 3:2. Tako je srpski bek nastavio niz ove subote, s obzirom na to da su