Maratonsko poluvreme, Zvezda vodi, Partizanu više prijala pauza, šta kažu navijači? (TVITOVI)

Sportske.net 14.03.2021  |  Sportske.net

Završeno je prvo poluvreme derbija 21. kola ABA lige, Crvena zvezda u ''Pioniru'' vodi protiv Partizana rezultatom 41:34.

Crno-beli, opterećeni serijom poraza i brojnim kadrovskim problemima, dobro su parirali Zvezdi tokom prvih deset minuta, imali su vođstvo od 14:12 u finišu ove deonice, a kada je Kori Volden pogodio trojku za 15:14 u korist Zvezde, to je bila najava onoga što ćemo gledati u drugoj deonici. Volden je i drugu četvrtinu otvorio novom trojkom, a Zvezdina serija trajala je do 22:14, kada je Trifunović pogodio trojku za prve Partizanove poene u ovom delu igre. Međutim,