"Fenomenalnih 85 minuta": Stanković nije zamerio svojim igračima loše otvaranje utakmice: Žao mi je jer smo mogli da postignemo još neki pogodak

Sportal blic 15.03.2021
"Fenomenalnih 85 minuta": Stanković nije zamerio svojim igračima loše otvaranje utakmice: Žao mi je jer smo mogli da…

je zabeležila još jednu sigurnu pobedu u 27. kolu prvenstva Srbije savladavši Voždovac u gostima sa 4:1.

Ovo je bila 15. uzastopna pobeda crveno-belih u šampionatu. Trener bio je zadovoljan nastupom svojih fudbalera, što nije prikrivao nakon meča na krovu tržnog centra. - Igrali smo onoliko koliko nam je bilo dovoljno. Izuzev prvih pet minuta, gde nismo bili fokusirani, dozvolili sebi da primimo gol, ali ostalih 85 minuta je bilo fenomenalno. Momci su ozbiljno odgovorili svim zahtevima. Stvorili smo dosta šansi, žao mi je jer smo mogli da postignemo još neki pogodak.