Fudbal: Spartak poražen od Proletera u Novom Sadu (2:0)

Subotica.com 16.03.2021  |  Subotica.com

Fudbaleri Spartaka ostali su bez bodova u 27. kolu Linglong Superlige Srbije. Subotičani su poraženi od Proletera sa 2:0 u Novom Sadu. Iako su mreže mirovale posle prvih 45 minuta u finišu utakmice domaćin je postigao dva gola i osvojio tri boda.

Prvo poluvreme meča proteklo je u izjednačenoj igri oba tima. Borba se vodila, uglavnom na sredini tetena bez većih opasnosti po golmane. Nastavak utakmice je doneo mnogo veću borbenost ekipa, pa su neki igrači zaslužili i crveni karton te morali pre kraja utakmice da napuste teren. Mogao je Proleter u 71. minutu do vođstva, ali je udarac sa bele tačke Jovanovića, odbranio Dujmović i doneo nadu da će Subotičani uzeti bar bod. Na žalost ekipa sa Slane bare je uspela