Zvezdina nova ubedljiva pobeda za 70. meč zaredom bez poraza na Marakani! Mladost pala za 11 minuta

Sportal blic 20.03.2021  |  St. K.

Fudbaleri Crvene zvezde su na svom stadionu zabeležili trijumf nad ekipom Mladosti iz Lučana rezultatom 4:1 (3:1) u okviru 28. kola Superlige.

Golove na ovom meču postigli su Nemanja Milunović, Gelor Kanga, Milan Pavkov i Veljko Nikolić za šampiona Srbije, dok je čast Lučanaca odbranio Saša Jovanović. Zanimljivo ovo je 70. uzastopni meč Crvene zvezde bez poraza na svom stadionu u Superligi Srbije, čime su ubedljivo najbolji u Evropi. Takođe, ovo je 16. prvenstvena pobeda zaredom tima Dejana Stankovića ove sezone. Tokom čitavog prvog dela igre Zvezda je imala više od igre. Ređali su se napadi i pokušaji