Tri penala u Subotici za remi Spartaka i TSC-a, Javor i Voždovac slavili u gostima (video)

Sportski žurnal 20.03.2021

U Nišu Voždovac ostvario prvu, istorijsku pobedu, Javor vidi opstanak psole trijumfa u Užicu

U derbiju kola, duelu timova sa severa Srbije, Spartak i TSC su odigrali nerešeno – 2:2. Na tom meču u Subotici arbitar Milanović sviao je čak tri jedanaesterca, od toga dva za domaće. Upravo na taj način Spartak je i poveo, Tufegdžić je bio precizan u 23. minutu. TSC je izjednačio sa bele tačke, precizan je bio Lukić u 64. minutu, a jedini gol iz igre na ovom susretu postignut je u 74. minutu. Tada je ekipa Mladena Krstajića pogotkom Zeca preokrenula. Ipak, drugi