Serija A - Milan sa devet života, Vlahović i Riberi umalo kreirali preokret, na kraju presudio Čalhanoglu!

Sportske.net 21.03.2021  |  Sportske.net

U 28. kolu italijanske Serije A, fudbaleri Milana savladali su Fiorentinu u Firenci sa 3:2. " Rosoneri" su poveli u devetom minutu golom Zlatana Ibrahimovića, da bi osam minuta kasnije Erik Puglar sjajnim golom iz slobodnog udarca izjednačio rezultat.

Zapretio je potom Pecelja koji je pogodio prečku, nakon toga i Ibrahimović i Čalhanoglu, ali do odlaska na odmor nije bilo promene rezultata. Nastavak je doneo preokret, posle lepe akcije Fiorentine Vlahović je odložio loptu Frenku Riberiju kojem nije bilo teško da u 51. minutu donese prednost "ljubičastima". To, ipak, nije bio jedini preokret. Šest minuta kasnije, Brahim Dijaz se nakon kornera najbolje snašao u kaznenom prostoru rivala i zatresao mrežu Teraćana