PL - Prštalo u gradskom derbiju Londona, Lingardov šou, Lakazet spasio Arsenal!

Sportske.net 21.03.2021  |  Sportske.net

U veoma uzbudljivom meču 29. kola engleske Premijer lige, fudbaleri Vest Hema remizirali su na domaćem terenu sa Arsenalom 3:3. "Čekićari" su odigrali neverovatno prvo poluvreme, pa su tako poveli već u 15. minutu kada je Džesi Lingard iskosa sa leve strane sjajnim udarcem savladao Lena.

Dva minuta kasnije, nekadašnji fudbaler Mančester junajteda se ponovo istakao, ovoga puta u ulozi asistenta pošto je brzo izveo prekid i omogućio Džerodu Bouenu da postigne pogodak. U 32. minutu usledio je novi šok za "tobdžije", posle greške prilikom iznošenja lopte Mikel Antonio je poslao loptu ka golu, a istu je usmerio Tomas Suček za velikih 3:0. Tračak nade Arsenalu dao je upravo Suček od kojeg se lopta posle udarca Lakazeta odbila u gol u 38. minutu. Kada ne